Binnen onze vereniging bestaan al 13 jaar Bechterew-oefengroepen. Er zijn momenteel drie groepen, waarvan één op de woensdagavond en twee op de donderdagavond met mogelijkheid tot uitbreiding op de woensdag.
Er wordt geoefend onder leiding van fysio- en Cesar-therapeuten. Eerst drie kwartier in de zaal, waar o.a. gevolleybald kan worden en na een pauze van een kwartier een half uur in water van 32 graden..
Iedereen die zich wil aanmelden of informatie wil ontvangen kan terecht bij onze contactpersoon Mia Hilstra, tel: 026 3612557.
Hallo,
Mijn 22 jarige zoon heeft ernstige vorm van Bechterew,
Hij studeert in groningen maar kan op het moment niet eens studeren van de pijn
Wie heeft er adviezen of tips en kan iemand vertellen
of ze in het buitenland verder zijn.
Deze ziekte komt in onze familie voor zelf heb ik last van psoriasis.
Wij zijn blij met iedere hulp.
Hallo Dorothe,
Even heel iets anders. Dorothe Bloemberg uit Groessen?
wij zijn namelijk een reunie aan het organiseren. En als jij bent wie ik denk, dan heb je bij ons Willemien Peters, Annie v Schaik , Willy Degen en bij mij in de klas gezeten
Niemand weet waar Dorothe gebleven is van daar deze manier.
Zou je mij dan jouw adres door willen geven, als je een andere Dorothe ben sorry voor het ongemak.
groetjes Ricky Bouwman