Roparun op zondag 8 juni langs én door Rijnstate Arnhem

Komend pinksterweekend vindt de jaarlijkse Roparun plaats. Een non-stop estafetteloop van ruim 500 kilometer waarmee de deelnemers geld ophalen voor palliatieve kankerzorg om het leven van mensen met kanker draaglijker te maken. Net als vorig jaar, loopt ook dit jaar een deel van de route door Rijnstate Arnhem. Nieuw dit jaar is het Wens- en Gedenkpad.

In het Pinksterweekend vindt van 7 t/m 9 juni de Roparun weer plaats. Het evenement bestaat uit twee routes, één in Frankrijk en één in Nederland. Beide trajecten finishen in Rotterdam. Op zondag 8 juni tussen 20.30 en 23.30 uur verwachten we de teams die een deel van het parcours door ons ziekenhuis afleggen.

Uiteraard blijven de Spoedeisende Hulp en de Huisartsenpost die avond bereikbaar zoals u gewend bent. Ook kunt u gewoon de parkeergarage gebruiken als u naar het bezoekuur komt.

Lees hier het volledige artikel.